A következő címkéjű bejegyzések mutatása: zene. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: zene. Összes bejegyzés megjelenítése

2010. augusztus 23., hétfő

2010. július 29., csütörtök

HIM, csak úgy...

...mert az előbb adták a tv-ben... xD

nagyon szép Ville~ *w*

2010. július 22., csütörtök

x3

Buck-Tick...többet nem is mondok... ♥









2010. július 14., szerda

Deine Lakaien *w*

Over and Done - a kedvenc számom tőlük~ ♥


Return

2010. július 1., csütörtök

Black is the color...

Kokia jön a MondoCon-ra ősszel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! O.O *w* *örül*

Black is the colour of my true love’s hair
Her lips are like some roses so fair
She has the sweetest smile
and the gentlest hands
And I love the ground whereon she stands

I love my love, and well she knows
I love the ground whereon she goes
I wish the day soon would come
When she and I will be as one

I go to the Clyde and mourn and weep
But satisfied I never shall be
I’ll write her a letter just a few short lines
and suffer death a thousand times

Black is the colour of my true love’s hair
Her lips are like some roses so fair
She has the sweetest smile
and the gentlest hands
And I love the ground whereon she stands


2010. január 31., vasárnap

Koncert~

Tegnap voltunk Gothika-n~ nagyon jó volt ♥ ♥ ♥ legközelebb is ott leszek :P

2009. július 18., szombat

HP & Holic

Hyuu~! 23-án megyünk HP 6-ra Darkival, Mirával és Beryllel! Jegyek lefoglalva! ^o^
Először az éjféli vetítésre akartunk menni, de oda szinte minden jegy elfogyott...szal megyünk délután. xD Már nagyon várom! x3 Mondjuk nem a film miatt, mert az úgyis sz*r lesz (persze attól még kötelező megnéznem~ :P) A hetedik filmtől meg már előre rettegek... O_o" kíváncsi vagyok mit fognak csinálni a kedvenc szereplőmből x3 ööö...nem! Mégsem vagyok kíváncsi! xĐ

~~~

xxxHolic 2nd ending - Buck-Tick!!! Kedvenc együttesem! ♥o♥



Amúgy nagyon jó az xxxHolic - a 15. résznél járok, bár este nem szabad néznem, mert néhány résznél eléggé parázok (kb mint Watanuki xD)...és ha még sötétben is nézném...hááát azt hiszem nem tudnék aludni egy jó darabig! :D Eddig minden szereplőt nagyon bírok, főleg Yuuko-t meg Watanuki-t! Mokona meg... *---* Meghalok!!! Hogy lehet valami ennyire, ennyire...cuki?! *-* Hmm, kezdek egyre nagyobb késztetést érezni, hogy elolvassam a mangát! ^_^ Főleg azért mert összekapcsolódik a Tsubasa-val (mindjárt mutatok is képeket az animéből!) de külön-külön is lehet érteni őket, viszont egyszerre a kettő...szuper lehet!

Yuuko-san~ ♥
Nah, ilyenkor kaptam tőle szívrohamot! xDMaru & Moro~Watanuki~Fai-chan botjával kergetik a pillangót...LoL ezen kész voltam~ xDItt meg a Legal Drug egyik főszereplője... O.OxxxHolic Shunmuki & Tsubasa Shunraiki OVA~

xxxHolic opening




"You have nothing to fear about death, right? That's because you have nothing precious, nothing you would regret losing. You have nothing that would be painful if you left in this world." (X)

2009. július 14., kedd

Musiccc~

Mostanában állandóan Tokyo Babylon-t hallgatok (azt hiszem ez nem meglepő :D), de van még pár másik szám amit imádoook~ *-* Szal azok mennek egész nap~! Amúgy is olyan vagyok, hogy ha van egy szám ami nagyon tetszik akkor egyfolytában azt hallgatom...egymás után...ameddig tényleg nagyon-nagyooon meg nem unom... xD

A TB számok közül a Moon! az ami teljesen kiütött...TToTT (ekkor jöttem rá, hogy belefogok őrülni a Tokyo Babylon-ba ha nem vigyázok! xĐ) A másik nagy kedvencem a Deja Vu, de még nagyon sok számát szeretem, annyira tetszik a zenéje, a szövege...mindene! *-*

" In the night your light comes creeping around my bed
Stirring up memories
Taking me back to the times we shared
When we were childhood friends

Seems like yesterday
My world was full of innocence
Moon you seemed so far away
On the night that you shined on my first kiss

Oh nothing stays the same for long
Seasons change and life goes on
But eye in the sky you always remain the same

Moon you follow me where I go
Moon whatever I am you know me
My secrets are safe with you forevermore

I look up and see you shining bright
I am not alone
Moon you know all of my dreams
With you I'm never far from home

I think of the years gone by
The tears I've cried the broken dreams
Moon you seemed so far away
But you were always right there watching me

Oh nothing stays the same for long
Seasons change and life goes on
But eye in the sky you always remain the same

Moon you follow me where I go
Moon whatever I am you know me
My secrets are safe with you forevermore

Oh nothing stays the same for long
Seasons change and life goes on
But eye in the sky you always remain the same

Moon you follow me where I go
Moon whatever I am you know me
My secrets are safe with you forevermore

Moon you follow me where I go
Moon whatever I am you know me
My secrets are safe with you forevermore

Moon you follow me where I go
Moon whatever I am you know me
My secrets are safe with you forevermore

Moon you follow me where I go
Moon! "

TB OST mellett ezeket hallgatom most a legtöbbet:
Collide - Ocean ~ nagyon szeretem ezt a számot ♥
Emilie Autumn - Let the Record Show ~ meg ezt is! :Đ ♥ Emilie Autumn-nak még sok jó száma van! :o
TaTu - Cosmos (Outer Space) ~ mivel Beryl állandóan TaTu-t hallgatott mellettem, ezért nekem is "muszáj" volt... xD Amúgy meg ez tényleg megállás nélkül megy itthon~ Kineveztem image song-omnak! LoL xD Ezen kívül még a White Robe és a Craving c. számuk a kedvenceim! *-*

" Games we don't want to play
Same winner everyday
Kill for the second best
Feel no more, feel no less

We have our minutes cut
We lose our feelings but
That's what the movies show
This is where stories go

Stars we don't want to reach
Scars we don't want to stitch
Go where we haven't been
Fly away, time machine

Clouds we will chase them out
Crowds, we will face them down
This is our secret place
Outer Space, Outer Space

Our home forever is outer space
Black stars and endless seas, outer space
New hope, new destinies, outer space
Forever we'll be in
Outer Space, Outer Space

Ground we don't want to feel
Found what they didn't steal
Time, we were really lost
Bridges burnt, fingers crossed

We, shall we ever be free
With no guarantee
Life on another plane
Same before, same again

Go where you want to go
So no one ever knows
Only what we decide
Is it gone
Has it died

Dry every tear in my eye
You can tell me why
This is our secret place
Outer Space, Outer Space

Our home forever is, outer space
Black stars and endless seas, outer space
New hope, new destinies, outer space
Forever we'll be in
Outer Space, Outer Space

Outer space is where we get together
In this place we're meant to be
Stars are dancing and the time is fading
Die forever,
You and me,
You and me

Passing stars and counting moons of planets
In the cosmos, we are free
There's no atmosphere
And no obsessions
It'll always be
It'll always be

Our home forever is, outer space
Black stars and endless seas, outer space
New hope, new destinies, outer space
Forever we'll be in
Outer Space, Outer Space

Our home forever is, outer space
Black stars and endless seas, outer space
New hope, new destinies, outer space
Forever we'll be in
Outer Space, Outer Space "


És a végére itt egy Tokyo Babylon (bár inkább X :D) AMV csak úgy, mert most találtam~

2009. július 8., szerda

CANAAN 428

Uhh, már ezer éve nem írtam semmit... ^^" Szóval: Re...!

Először is pár szó a cp-ről: a Sailor Moon-nal egész jól állunk... (legalábbis én) azt hiszem~ :D A másik meg...ehh...történt pár változás...de már úgy vagyok vele, hogy csak akkor csinálom meg ha tényleg lesz rá pénzem, időm stb. ...aztán persze eszembe jut, hogy ez Angel Sanctuary és ilyenkor kitör belőlem a Farkas (xD) és wááá, MUSZÁJ lesz megcsinálnom!!! *vérszemet kapott* Csak még rendelgetni kéne pár dolgot, és az necces, hogy megérkezik-e időben... =.=

És ha már a Farkasnál járok...akkor pár szót megemlítek az X-Men-ről is: szinte egész hétvégén ezt néztük ♥ és Kouji példáját követve ki is találtuk Beryl-lel, hogy kiket kéne cosplayelnünk belőle...LoL xD Amúgy régen is nagyon szerettem az X-Men-t, de most hogy újranéztük mégjobban szeretem~! :D

Ééééésss ma végre valahára megnézhettem a CANAAN első részét! Eddig nagyon tetszik, és szuperjó seiyuu-k vannak benne, úgyhogy már várom a következő részt! *-*

Itt az opening: (én már vagy ezerszer megnéztem)



És pár screenshot:Nagyon gyönyörűek, nem? *-*

Más téma: Reni elment nyaralni...Görögországba!!! Oda ahol...XFGJFJ?G is él! x3 Mondtam, neki, hogy hozza el...hátha megtalálja... :Đ

Nah, mára ennyi mert kezd fájni a fejem...bár még csomó mindent akartam írni...például, hogy milyen jó az X meg a Tokyo Babylon... xD ♥ S.S. & S.S. ♥

2009. március 2., hétfő

Buck-Tick

Mindig is a Buck-Tick volt a kedvenc japán együttesem, az ő zenéjüket sohasem tudom megunni! (És Atsushi~~~ (o*-*o) *szív* *szív* *szív* *szerelmes belé*)

Szal, most itt van két kedvenc számom a nagyon sok közül:





Téma 2: Ma a Saiga-ra gondoltam...és amikor bementem a boltba, az eladó rá emlékeztetett...és......

Téma 3: Azt hiszem a legtöbben - vagyis akik ismernek valamennyire azok közül a legtöbben - tudják, hogy mi az amire nagyon "ugrom", ami miatt nagyon ideges, féltékenykedő, idegesítő, kiállhatatlan, sértődékeny (dejóóó tulajdonságok x'D) leszek...akkor minek kell ezeket fokozni?! *khm...Yuki Kaori...khm...*

Téma 4: Katan-nal álmodtam! O_O LOL

2008. december 30., kedd

Kaya már megint xD





Okééé, ez a haj szerintem valami borzalom, de hát ez van~ xD

2008. december 27., szombat

Last Snow

Igeeeen!!! új Kaya single~~~!!! Mondjuk már 12-én kijött, de elfelejtettem~ x'D Mindegy a lényeg, hogy most hallgatom a Barairo no Hibi-t, és tökre nem Kaya-s, de nagyon jóóó! xD De csak két szám van (+ a "Kayaless version" az egyikből) de ez így nem ér! T^T A Last Snow *most hallgatja* meg lassúúú, ejjj... :3 Mondjuk nem baj, ha egy szám lassú, de nem bírok örökké ilyet hallgatni! Főleg ezt a Last Snow féle lassút nem x3 persze attól még Kaya hangja nagyon szééép! \(o*-----*o)/ Hallgassátok!!!

2008. december 18., csütörtök

The Fall of the Rose ~SANCTUS~

Zene: Buck-Tick/Atsushi
Hangulat: *orrvérzés* (AlbusxGellert)

Az van, hogy kell nekem egy feketeköves gyűrű...

És most az mp3amat hallgatom...ahelyett, hogy a gépről hallgatnék zenét...lefog merülni...

Atsushi Sakurai ~ Sacrifice PV - *love-love*


2008. december 8., hétfő

Végreee~!



Végre megvan a Switch openingjeee!!! Már kb egy hónapja vártam rá hogy kijöjjön a single! T^T Közben hallgattam Miranosand-et, hátha vannak más jó számaik is...hát vannak...de egy idő után már kezd idegesíteni az énekes hangja... O_o De ez az opening! Ez a kivétel! Akármeddig tudnám hallgatni!!! (o*-------*o)

2008. november 26., szerda

All hail Gackt~!


Ez lenne Gackt-sama új PV-je - Jesus - mondjuk nekem nem tetszik túlzottan a klipp...de a szám! o(*---*)o Örökké bírnám Gackt hangját hallgatni! Imádom az ilyen hangot!!!
De a kedvenc számom tőle még mindig a Mizerable~ az...áhh...meghalok annyira jó!!!!!!!!!!!
A klipp, a hegedű, a hegedű, a hegedű, természetesen Gackt hangja, ruhája - nagyon jól néz ki!!! - meg persze a hegedűűű!!!


Nagyon "magaménak" érzem ezt a számot~ :3 (nem vmi jó minőség...de csak így találtam most meg)

" Falling deeply into an almost forgotten dream, I am now
Les miserables
I loved you too much and you are now on the other side of the wall
Laughing softly...
My feelings will never reach you... I'll put them in a sigh "

Meg most a harmadik amit imádok hallgatni az a Vanilla! xD

" Boku wa...kimi no...Vanilla
Kimi wa...boku no...bannin da "

2008. november 9., vasárnap

Hitobashira Alice ~ Human Sacrifice Alice

*KATT IDE*

Nagyon kész ez a szám *love* xD Véletlen találtam rá, de olyan jó hangjuk van! *-* (főleg a fiúnak~) Valamiért a Pandora Hearts szereplői jutnak eszembe mindig ha hallgatom! xD
(remélem jól műkszik majd a link...fogalmam sincs, hogy kell ide videót berakni...szar ez a blog =_=")

Most vettem csak észre...tökre jó ez a szék! :o