A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Rosiel cosplay. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Rosiel cosplay. Összes bejegyzés megjelenítése

2012. január 5., csütörtök

AS

Rosiel (én) & Alexiel (Mikaela) - Angel Sanctuary cosplay ~ 2011











(megkaptam ma Mika-tól a karácsonyi ajándékomat, rögtön el is kezdtem olvasni -igen egy könyv xD - eddig szuper! *q*)

2011. december 23., péntek

hyuu hyuu~

Beryl levágatta a haját és most teljesen úgy néz ki mint Oskar~~~ x))) (a Let The Right One In c. svéd filmből-könyvből --- pár napja olvastam ki a könyvet és iszonyat jó! *q* aki szereti Anne Rice könyveit annak szerintem ez a könyv is tetszene~ végre normális vámpírok -.-)
Én is tervezek egyszer majd Eli cosplayt *w* (mondjuk már csak egy paróka kéne hozzá)
a kontaktlencséim is megérkeztek már jó rég
itten van a fekete xD ahhoz képest, hogy eddig ilyen "nagy" lencse nem volt még a szememben, tök kényelmes meg minden xD (mondjuk most már bánom h nem nagyobbat vettem xĐ)készülő Illumi cosplayem~
most visszatért a HunterxHunter fanságom, és már amúgy is ezer éve akarok belőle cpzni x) Kurapika-t is tervezem~ (már megvan a parókám, meg a piros lencsém~ ^w^)
és itthon csináltunk pár Rosieles képet múltkor csak úgy x) azt hiszem a csodás lakk kesztyűmmel még nem is volt képem xĐ (pfff, utálok kesztyűt varrni)



és itt a barna lencsém, bár itt inkább olyan mocsár színűnek néz ki O.O sötétben készült a kép ezért ilyen béna xD

2011. október 11., kedd

Őszi MondoCon 2011

Ez is véget ért...azért jó volt, bár pénteken hajnali 4-kor feküdtünk le...meg con előtt egy héttel azt se tudtuk még, hogy megyünk-e vagy cpzünk-e egyáltalán, vagy ha igen akkor mit~ lol
Végül is sikerült amit elterveztünk eredetileg: X, jeeeeeeeeeee xĐ (minden a Karen parókán múlott) Én voltam Nataku (a kisjány hangú fiúúú x'DDD) Mikaela meg Karen *w*
Szal örülök~ :D A con előtt majdnem kétszer végig néztük az X-et (bár volt h csak a hang ment mert néhány részt nem játszott le dvd hehe x'D)
Mostmár tervezem a többi cp-t, remélem hamarosan lesz időnk egy Bucciarati fotózásra *q* (már csak festenem kell és szinte kész is minden x)) *I love JoJo~~~* (ha vki rajtam kívül még szereti, ismeri Mo-n könyörgöm szóljooon! olyan egyedül érzem magam! x'D)
Ömmm tavaszra meg két tervem van Beryllel, végre végre Koutetsu Sangokushi!!! :DDD és Wolf's Rain ^^ (ezt már el is kezdtem)

Jaaaah és hivatalosan is megvan a pénzem Nikon-ra, meg meg is van rendelve sőőőt ha minden igaz ma már a kezeim között is tudhatom! :D (és ezzel el is fogyott több mint egy hónapnyi fizum x'D)

Tess pár kép: Michiru & Rosiel, Nataku majd kövi postban (meg arra még vár egy fotózás elvileg :D)

casual Michi (vagy mi...) még nyáron készült~ pfffúj szoknya fúúúúj :D





Rosieeeeeeeeeel *love love*
höhö xDDD épp nézegettem magam a tükörben...igazi Rosielhez méltó viselkedés~ *love*
íme a sárga lencsém :D