A következő címkéjű bejegyzések mutatása: cosplay. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: cosplay. Összes bejegyzés megjelenítése

2012. április 10., kedd

cpcpcp





gyors bejegyzés, a rikkai cp-ről eddig :D
bár azóta már haladtam: kész van az összes piros csík az ujjakon~ ömm a logók...arról lehetne írni -.-' a lényeg h nincs bennük fehér, és mivel így utólag hülyén nézne ki ha tennék bele, leszarom nem lesz! xĐ nem tudom más milyen módszerrel csinálta meg, nekem jobb nem jutott eszembe mint ez a nyomtatásos-vasalásos verzió x333 de a legjobb persze az lenne ha vennék egy kész ruhát xDDD
a cipőm: mindenképp ilyen nagyobb talpú sportcipő féleséget akartam, de se leszek elég magas T^T

és már csak pár nap és coooon! x)))

2012. február 20., hétfő

UtaPri cp

Öööh, nem szeretem amúgy az UtaPri-t sőt alig bírtam végig nézni, idegesítő egy anime, de Beryl kényszerített....szal tádááám, egy nagyon gyorsan összedobott: ~Ren cosplay~ x'D
Najó egy jó azért mégis van benne, Ren seiyuu-ja Suwabe Junichi... *q*




Sztem ez lett a legjobb kép a szépséges firkákkal... de Beryl szerint gáz szal csak ide rakom fel ^^'

2011. december 31., szombat

Toboe cp~

Tádááám a Toboe-s képek~ ^^ (nagyon szeretem ezt az animét szal örülök, hogy végülis megcsináltam ezt a cosplayt *_*) bár szerintem egyáltalán nem vagyok jó Toboe-nek mert ő ilyen kis aranyos...de befwugjreki, azt cpzek akit akarooook! haha! xĐ *elborult az agya*

















És íme a piros lencsém, nagyon kényelmes és wáááh *love* *w*

azért tudok magamról képet csinálni látszik xDDD (minden benne van csak éppen a lényeg nem lol) jah, és a hajamat ne nézzétek mert előtte éppen parókát próbálgattam meg vágtam szal tiszta kóc x3

2011. december 23., péntek

hyuu hyuu~

Beryl levágatta a haját és most teljesen úgy néz ki mint Oskar~~~ x))) (a Let The Right One In c. svéd filmből-könyvből --- pár napja olvastam ki a könyvet és iszonyat jó! *q* aki szereti Anne Rice könyveit annak szerintem ez a könyv is tetszene~ végre normális vámpírok -.-)
Én is tervezek egyszer majd Eli cosplayt *w* (mondjuk már csak egy paróka kéne hozzá)
a kontaktlencséim is megérkeztek már jó rég
itten van a fekete xD ahhoz képest, hogy eddig ilyen "nagy" lencse nem volt még a szememben, tök kényelmes meg minden xD (mondjuk most már bánom h nem nagyobbat vettem xĐ)készülő Illumi cosplayem~
most visszatért a HunterxHunter fanságom, és már amúgy is ezer éve akarok belőle cpzni x) Kurapika-t is tervezem~ (már megvan a parókám, meg a piros lencsém~ ^w^)
és itthon csináltunk pár Rosieles képet múltkor csak úgy x) azt hiszem a csodás lakk kesztyűmmel még nem is volt képem xĐ (pfff, utálok kesztyűt varrni)



és itt a barna lencsém, bár itt inkább olyan mocsár színűnek néz ki O.O sötétben készült a kép ezért ilyen béna xD

2011. december 3., szombat

Tuturu~

Cate Blanchett~ (kedvenc színésznőm x)) mááár nagyon akartam vmi realisztikus képet csinálni Sai-al szal tádááá XDDD ha vkit érdeklnek a rajzaim akkor itt a másik blogom ahova mindenféle fost felrakok xĐ rosejail.blogspot.com

Amúgy meg cpről akartam írni, meg ezt a blogot átakarom alakítgatni, és úgy tervezem h az összes cp fotómat felrakom mert soha nem kerül fel az összes sehova, meg ilyen félkész, és "készítés közbeni" képeket is felakarok majd rakni~ x)
Szaaal ebben az évben elvileg még 2 cosplayt tervezek, Illumi (Hunter x Hunter) és Toboe (Wolf's Rain)...mondjuk szerintem csak ilyen dA-ra ID képet vagy vmi itthoni képet csinálok, mert hideg van és ez az idő nem jó ahhoz amit elképzeltem hozzájuk. xĐ Bár ha nem esik a hó akkor talán lesznek "rendes" képek is *w*, pfff most nem akarom, h essen... -.- (más okból se -.-'''''')

Toboe már 90%on van, Illumi felsői készen vannak meg pár cucca x) csak a kontaktlencsékre várok még, deee már megőrülök, ááááá jöjjön már meg! @_____x ###gfdiegzhdi hjberj
Illumi-é tök menő, naaagy fekete lesz, áhhh már alig várom h kipróbáljam xDDD

Ééés itt van pár lány cp tervem, leginkább jövőre meg azutánra~~~ ^_^ mostanában összegyűlt pár kari akiket szeretnék cp-zni, őket mutatom meg, lányokat elég ritkán szoktam cosplayelni és múltkor jöttem rá, hogy mostmár elég sok van tervben. *w* Ők lennének~~~

Trish

Kikyou Zoldyck (igeeen, Zoldyck fétisem van...ohyeah xĐ)
Hokuto-chan
Juri Liang Qi (még mindig csak terv T_T)
Jolyne

Kurisu

Hazuki

plusz még Lily Evans és Akasha csak róluk nincs képem xDDD