A következő címkéjű bejegyzések mutatása: rajz. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: rajz. Összes bejegyzés megjelenítése

2011. december 3., szombat

Tuturu~

Cate Blanchett~ (kedvenc színésznőm x)) mááár nagyon akartam vmi realisztikus képet csinálni Sai-al szal tádááá XDDD ha vkit érdeklnek a rajzaim akkor itt a másik blogom ahova mindenféle fost felrakok xĐ rosejail.blogspot.com

Amúgy meg cpről akartam írni, meg ezt a blogot átakarom alakítgatni, és úgy tervezem h az összes cp fotómat felrakom mert soha nem kerül fel az összes sehova, meg ilyen félkész, és "készítés közbeni" képeket is felakarok majd rakni~ x)
Szaaal ebben az évben elvileg még 2 cosplayt tervezek, Illumi (Hunter x Hunter) és Toboe (Wolf's Rain)...mondjuk szerintem csak ilyen dA-ra ID képet vagy vmi itthoni képet csinálok, mert hideg van és ez az idő nem jó ahhoz amit elképzeltem hozzájuk. xĐ Bár ha nem esik a hó akkor talán lesznek "rendes" képek is *w*, pfff most nem akarom, h essen... -.- (más okból se -.-'''''')

Toboe már 90%on van, Illumi felsői készen vannak meg pár cucca x) csak a kontaktlencsékre várok még, deee már megőrülök, ááááá jöjjön már meg! @_____x ###gfdiegzhdi hjberj
Illumi-é tök menő, naaagy fekete lesz, áhhh már alig várom h kipróbáljam xDDD

Ééés itt van pár lány cp tervem, leginkább jövőre meg azutánra~~~ ^_^ mostanában összegyűlt pár kari akiket szeretnék cp-zni, őket mutatom meg, lányokat elég ritkán szoktam cosplayelni és múltkor jöttem rá, hogy mostmár elég sok van tervben. *w* Ők lennének~~~

Trish

Kikyou Zoldyck (igeeen, Zoldyck fétisem van...ohyeah xĐ)
Hokuto-chan
Juri Liang Qi (még mindig csak terv T_T)
Jolyne

Kurisu

Hazuki

plusz még Lily Evans és Akasha csak róluk nincs képem xDDD

2011. november 23., szerda

Fanart x3

Belial fanart~~~ mondjuk nincs 100% kész, és valszeg nem is lesz xĐ
ezer éve nem használtam már a táblámat T_T de nincs sose elég időm a gépnél... *sír*

2011. május 7., szombat

teee gyökerek gyöngye te~

Uhúúú ezer év után új bejegyzés~ (de kitudja mikor lesz a következő... O_o)

Nem mintha olyan nagyooon sok mindenről szeretnék írni... Ömm van wacom tablet-em! besz*rok...alig hiszem el! Nagyoooon jóóóóó használni~ *szerelmes*
És kész a conra tervezett cp-nk x) Vagyis 95% kész...de az az 5% nem "muszáj" kellék, helyette lehet más is (amink van) sőt két lehetőségem is van helyette! xD Húúú de titokzatosan fogalmaztam...pedig semmi extra...de mostmár azért se mondom el, mert akkor mindenki azt nézné...vagyis nem, mivel senki sem olvassa ezt valszeg~ xĐ

Nah itt egy csodaszép píkcsör a csodaszép pózommal a ruciról:
Mondjuk itt pont nem látszanak a gombok meg a gallér is fel van hajtva (csak olyan szép *****sen) de heh! xĐ És a kedvenc kellékem, a sapi sincs rajta sajna~ T_T

szerelmes vagyok Rosiel-be az a helyzet........

Nah de írok egy kicsit eme ruháról, a fekete anyagot megvettük a bótba, a fehér szegélyt szintúgy...a zöld gombokat...igen zöld volt, csak lefújtuk csudaszép ezüst festékkel...ahogy az övcsattokat is. A lakk szerű anyagot (amiből nem sok látszik, pedig van) vettük boltban (még jó pfff, nem majd itthon állítom elő...) jó olcsón, de már nincs...igazán sajnálom, ahogy megláttuk vettünk 6 métert lol xD mert a lakkszerű gumizacsi anyag a barátunk~~~ AS cpsek barátja meg főleg!
A sapkánál megint szerencsénk volt...mert miután a fél várost körbejártuk találtunk két teljesen egyformát 1500 forintért! x) De az szürke volt és nem ASes. Ezért azokat is lefestettük majd raktunk rá lakkszerűszépfeketecsillogósanyagot, ilyen izébizéket dísznek, meg egy-egy keresztet és tádááám...hát most ezt nem fogom megmutatni xĐ majd kövi postban talán jah
Asszem enyni...még pár cucc pl nyakkendő varrás, ingeket bevenni...stb stb...bár a varrás részét Mika tudná jobban részletezni x)

És végül a Ducan fanartom a digitalizáló táblámmal (amit szeretek de nagyon~!) és a paint tool sai-al:
Remélem lesz majd jobb is, egyelőre még kísérletezgetek a sai-al meg, hogy meik "digital painting-es technika" áll hozzám a legközelebb...de valszeg nem ez...próbálkoznék PSel is, de az most nem lehetséges sajna~

2008. december 22., hétfő

Fic & Rajz

Addig olvasom ezeket a ADxGG fanfic-eket, amíg el nem fogynak! Aztán meg újra kezdem elölről! hahahaaa~! xĐ Bár néha olyanok vannak... O_o Egyik ami tökjól indult, a végére tiszta "bleee" lett :S A másikban meg Grindelwald-ot, mint egy szent, jóságós hőst ábrázolták... xD LOL Mondjuk szerintem sem volt olyan gonosz (de azért az túlzás volt xD) bár igazából nem is lehet tudni, hogy mit-miért csinált...de vannak bizonyítékaim, hogy azért érző lélek volt! xD Remélem azért J. K. Rowling kiad majd egy könyvet Grindelwald-ról~! *álmodik a nyomor*

Tegnap uncsiztam és lett ez belőle:Okééé, orrot utálok rajzolni, és nem is tudok... xD A fénykép se lett túl jó de ezvan~

Ő meg Lahoo gyönyörűségem akart lenni:
(persze közel nem lett olyan szép, mint amilyen tényleg, a másik szemét meg nem volt kedvem megcsinálni xD (sajnos gyakran csinálok félszemű emberkéket~))Mára ennyi~~~