A következő címkéjű bejegyzések mutatása: LOL. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: LOL. Összes bejegyzés megjelenítése

2009. szeptember 30., szerda

Terra~

Megint nem lesz normális bejegyzés...túl fáradt vagyok már hozzá... xD
De itt van LJ-ről egy kép, nagyon kész. LoL (muszáj voltam berakni xĐ)


Jah, és aki nézte a 07 Ghost-ot mindenképp nézze meg a legújabb, 26. részt!!! "Kapitel 26. Would you like to be my date to the Gayzaar?"

2009. június 3., szerda

Póniii~ xD

Már 4 pónim van! ^o^ Nem bírtam ki és vettem mégegyet, igaz egy szép feketét vagy sötétet szerettem volna! *-* Már ki is találtam a nevét, de nem volt olyan ami tetszett volna... :(
Ezért megint egy világos pónim lett! Wááá, és Subaru lett a neve, nem valami hűűűdeszép pónis név, de nem bírtam ki, hogy ne róla nevezzem el! xD (majd veszek mellé egy Kamui-t is! x3)
Hehe, Subaru felmenői között vannak Gyűrűk Ura és HP szereplők is~ xD Sőt még egy Charles nevű is! O_O szegényke...
És Clovis póni felnőtt! :o Katt: ~MyPonystar~

Értelmes egy post lett... x'D

2009. március 29., vasárnap

x'D

A masochist, sadist, murderer, pyromaniac, zoophile, and necrophiliac were all sitting on a bench toghether bored out of their minds. To break the silence the zoophile spoke up, "Let's have sex with a cat." He suggested.
The sadist spoke, "Let's have sex with a cat and then torture it."
The murderer spoke, "Let's have sex with a cat, torture it, and then kill it."
The necrophiliac got excited and spoke. "Let's have sex with a cat, torture it, kill it, then have sex with it again."
The pyromaniac spoke next, "Let's have sex with a cat, torture it, kill it, have sex with it again, then burn it."
They all fell quiet. The masochist then sheepishly smiled at them and said,
"Meow."

Nemtom már hol találtam, de nagyon kész... xDDD

2009. március 7., szombat

LOL

Boldog Névnapot Ulpius Tamás! xD

2009. február 22., vasárnap

Death in Venice MSN

T: Csókolom Gustav-bácsi!
GA: Én is csókóllak kisfiacskám!
T: Mit tetszik csinálni?
GA: A szobámból nézlek, látom mit csinálsz a tenger parton.
T: Merre tetszik lenni?
GA: Fennt, a harmadikon.
T: *lassan...nagyon lassan hátrafordul*
T: Oh már látom! :)
GA: Jajjj, ne mosolyogj így rám, fiacskám.
T: Megyek, mert a többiek már hívnak homokvárat építeni. Ha nem sietek, lemaradok.
GA: Látom, lemaradtál...
T: Akkor viszontlátásra! *puszi*
GA: Csókollak édesem! *puszi*

- Tadzio kijelentkezett a Windows Live Messengerből -

Beryl és én elvoltunk~ x'D

2009. január 13., kedd

Rose of Terra...

Ez lesz a cp-nk Beryl-el:xDDDDDDDDDDDD Rose of Terra...avagy Toward the Versailles, másnéven: Versailles E

2009. január 9., péntek

LoL

Nah, hát ez vót az Utena-ban... xD Nagyon kész volt ez a rész~ x'D

Éééésss láttam egész jó anyagot a ruhámhoz! Bár nem számítottam rá, hogy ilyen drága lesz...na mindegy~ :/ (vmi munkásruha anyagként emlegették pfff xD)

2009. január 8., csütörtök

ikszdééé

Szabadítsátok ki Setsuuu-t! x'D Amúgy ez a kép a mangából az a rész, amikor letartóztatták Setsuna-t vérfertőzés vádjával, és az Azkabanba került...(nehogy elhigyjétek!!! xĐ)

És megjött a parókááám! \(o*---*o)/

2008. december 22., hétfő

Meee~

NÖÖÖEEEEEEEEEEEE!!!
Ne üldözz folyton halálba vezető sötét utamon!!! Nem téged féltelek, SŐT!!! A lényeg: elvagyok én a kecskémmel...! Miért...miért, miért kell állandóan...?! T_T
Átászketeeee~ meee~!!! Egyetlen igaz barátaim mától: a kecskék...KECSKEEE!!!

UI.: Soldier Blue ments meg!

2008. december 16., kedd

Soth Park LOL

Elvoltam...xD
Sorban felülről lefelé: Grindelwald, Dr. Muraki, Katan, Cain, Rosiel, Soldier Blue, Belial






http://www.sp-studio.de/