A következő címkéjű bejegyzések mutatása: teszt. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: teszt. Összes bejegyzés megjelenítése

2010. június 17., csütörtök

Teszt~

Darki-tól loptam~ x3

Hány óra?
22:26

Teljes neved?
Camus Pfalzgraf von Silvaner Lüneburg - de komolyan :o

Szülinapod?
1988 Október 27.

Korod?
500+ (igeeen, a '88-at csak elterelésből írtam :P)

Milyen színű nadrágot viselsz?
fekete

Milyen zenét hallgatsz most?
Noir - Salva Nos

Mit ettél utoljára?
sajtot x3

Ha kréta lennél, milyen szín lennél?
ezt a teszetet én szerintem már kitöltöttem... O.O

Milyen az időjárás?
milyen???!!! Június van! az rossz! a Június az rossz mert az nyár, és a nyár az meleg!!! fhújjj....gyűlölöm...nem is hiszem el, hogy valaki szereti ha izzad vagy leég + kivakítja a szemét a nap...és déltől délutánig nem mehet ki az utcára mert az halál, és ha hozzáér vmihez az megégeti...és rövidujjú ruhában kell járnia...borzalom...ráadásul a nyár hangulatát is utálom...

Kivel beszéltél utoljára telefonon?
Mikaela asszem xD

Első dolog, amit megnézel egy ellenkező nemű emberen?
ellenkezőn? semmit xD

Mit érzel most?
semmit...

Kedvenc üdítőd?
Cherry Coke~

Kedvenc alkoholos italod?
nincs

Kedvenc hónapod?
november ♥

Kedvenc kajád?
sushi...bár csak egyszer ettem (vagy kétszer már nemtom) de azóta is azt ennék mindennap *w*

Utolsó film, amit láttál?
bádálámdábám azt mondta Beryl xD

MSN vagy Skype?
msn

Kedvenc napod az évben?
nemtom...

El mersz valakit hívni randira?
nem O_O

Hány kulcsod van?
3 vagy nemtom...mindig csöngetek mert olyan nehéz a kulcs xD

Milyen kulcstartód van?
vmi lánc, ilyen hosszúkás bigyók, micimackóból vmi cucc, Zura janai Katsura da!, Haku, Kyouya, D. Gray-Man és asszem ennyi xD

Kedvenc évszakod?
ősz

Csoki vagy vanília?
csoki

Tetkók?
nincs

Voltál már szerelmes?
jah

Volt már autóbaleseted?
jah de csak kisebb x3

Volt már csonttörésed?
volt xĐ

Coca-cola?
mi van vele?

Sör vagy bor?
bor

Kedvenc szám?
ezt szerintem már akkor is megkérdeztem de zene szám vagy szám szám? mert ha szám szám akkor 8...zene szám sok van, most Rhapsody of Fire - Danza di Fuoco e Ghiaccio

Kedvenc zenei műfaj?
goth, darkwave

Beszélgetés téma, amit utálsz?
utálom, ezért nem is beszélek róla :D :P

Disney vagy Warner?
fogalmam sincs jelen pillanatban...

Rossz tulajdonság?
féltékenység, de ez nem tulajdonság ez egy érzés x333

Kedvenc szín?
kék

Hogy látod magad a jövőben?
hát sehogy O.O

Melyik barátod lakik a legmesszebb?
Mira sztem...jaaa nem! Deppy ő Görögo-ban! :D

Különleges barátok?
mindegyik az ^^

Legnagyobb csalódás?
az volt...biztos lesz is...

Mi az a tulajdonság, amit eltörölnél a Földről?
erőszak, hit, előítélet...

2009. január 7., szerda

Yuki Kaori~

Itt egy YK-s kérdőív, amit egy LJ-s oldalon találtam, gondoltam kitöltöm~ (ennek az új és egyben ronda dízájnak az örömére :P)

1. Milyen Yuki Kaori mangát olvastál már eddig?
AS, BnD, Kaine, Die, Double, Cruel Fairytales, CG, Gravel Kingdom, LK, Neji, The boys who stopped time, 0 no Soukoushi, BloodHound, Backstage Mage, Blanche, Psycho Knocker...és most olvasom a NKG-t/Cain-t + tervben a WHB, és ha lesz fordítás akkor az Ellie-t! xD Azt hiszem ennyi...

2. Mióta vagy fan?
3 éve kb~

3. Hogyan ismerkedtél meg Yuki-sensei műveivel?
Óóó, az nagyon jó sztori! Még aránylag kezdő animés voltam, amikor hallottam erről a mangáról amiben "két testvér...fúúú" szal felkelltette az érdeklődésemet. :P Meg sok helyen is találkoztam képekkel a mangából...aztán nem történt semmi...Végül egyik nap "közelsemanimésoszt.társam" kölcsön adott egy cd-t (vagy lehet h floppy volt? :S már nem tudom) képekkel, meg is nézegettem, és nem AS volt rajta?! De!!! Másnap nagy örömmel újságoltam neki, hogy ezen a cd-n Angel Sanctuary-s képek is voltak, és mondta, hogy ja igen, a testvére egyik barátja animés, és tőle vannak, és nagyon szép képek, ekkor elmondtam neki, hogy ez a manga két testvér szerelméről szól... xD hát nézett egy nagyott... Aztán valahogy "üldözött" az AS, mert egyre több helyen láttam, végül megnéztem a 3 OVA-t, és teljesen beleszerettem!!!
Utánna, már megakartam keresni a mangát, mert tudtam, hogy az szebb és jobb (hehe, emlékszem először azt hittem, hogy Alexiel a fiú és Rosiel a lány - a nevük miatt xD) és közben ráakadtam a Boys Next Door-ra, elolvastam, és teljesen Yuki Kaori legjobb mangájának hatása alá kerültem! (Igen, sztem a BnD üt mindent, bár 20 kötetet azért nehéz - sőt nem is lehet - összehasonlítani egy one-shot-tal.) Ennyire még nem sírtam animén/mangán...teljes gyászban voltam... T_T (másnap szerencsétlen osztálytársamnak meséltem a sztorit, aki soha nem is olvasott még mangát, nemhogy BL-t! xD) A BnD egy remekmű, minden van benne ami kell! (Legalábbis számomra)
Hát valahogy így történt~

4. Miért olvasod a mangáit?
Mert nagyon közel áll hozzám a stílusa, a szereplői, a mangák hangulatai, és mert ő a kedvenc mangakám. :P

5. Mit szeretsz legjobban a stílusában?
Hogy pont eltalálja mindig amit én is szeretek! xD Nagyon hasonló az ízlésünk, erre mindig rájövök, ha olvasok tőle valami interjút/akármit. Biztosan ezért szeretem annyira a műveit.

6. Melyik a kedvenc mangád tőle? Miért?
BnD a legtökéletesebb mint már említettem, kedvenc mégis talán az Angel Sanctuary, meg a Kaine-t is nagyon szeretem, de Ludwig Kakumei is ott van a kedvencek között, meg a Double (régebbi mangája, de nekem nagyon tetszett) és a Cain természetesen! (bár még nem olvastam végig, és igeeen ez tiszta szégyen (mondjuk tudom, mi lesz a vége x'D) de már most tudom, hogy benne lesz/van a kedvencek között!)

7. Az összes szereplője közül, ki az akire a legjobban hasonlítasz*? (Több karaktert is mondhatsz)
*belülről értendő gondolom
Rosiel természetesen aki a legközelebb áll hozzám! Valahogy az ő szemszögéből tudom a legjobban átélni a mangát, és amit tesz - lehet, hogy néha kegyetlennek tűnik - de teljesen megtudom érteni, hogy mit miért csinál, az ő helyzetét tudom a legjobban átérezni...és az érzései is nagyon közel állnak hozzám, ezért ő a kedvenc...még fejtegethetném, de a lényeg ez...(és nem adom őt senkinek sem! :P)
Más karakterek: Belial, Kaine. (talán Belial az aki Rosiel után nagyon sok esélyel pályázhatna a "kedvenc szereplő" címre! xD Őt mindig is nagyon szerettem~ )


Remélem nem írtam nagy hülyeségeket, nincs kedvem újraolvasni~ x'D

2008. december 3., szerda

Vmi kitöltögetős teszt féleség~








1. Hol fogtad utoljára valakinek a kezét? Itthon Beryl-ét~ xD
2. Ha megélnél egy háborút, szerinted túlélnéd? Sztem én indítanám a háborút...
3. Bealszol a tévé előtt? Már jó régóta nem fordult elő velem ilyen eset...de általában nem...
4. Ittál már tejet közvetlenül a dobozból? Nem mivel, nem szeretem a tejet.
5. Nyertél már valaha betűző versenyt? Nem tudok róla O_o
6. Mi volt a legnagyobb vitád valamilyen baráttal? Hááát, mást mondok: a leghosszabb az Hajnival volt... xD (vagyis hogy jó sokáig nem szóltunk utánna egymáshoz :Đ)
7. Gyorsan gépelsz? Jah, aztán tök értelmetlen lesz az egész...
8. Félsz a sötétben? Igen! O_O
9. Most van valaki, aki tetszik? Hát persze! (lásd a seme listám! xD) Am Saiga Mitsuki ha élő vkiről van szó~ (*-*)
10. Miért ért véget a legutóbbi kapcsolatod? Vicces kérdés ez...hehe~
11. Szerencse számod? 8 + a páratlan számok
12. Nyertél már lottón? Nem lottózom...
13. Most iszol valamit? Nem
14. Okosnak tartod magad? Természetes nem csak tartom, hanem az is vagyok!
15. Ettél valaha bogarat? Nem emlékszem ilyen esetre... O_o
16. Most van valaki, aki hiányzik? Van! T^T
17. Mit kérsz karácsonyra? Hogy vonják vissza a magyar AS kiadását! T_T
18. Ismered a muffinembert? Persze! Jó barátom!
19. Beszélsz álmodban? Néha igen...
20. Emlékszel az első csókodra? Nincs mire emlékeznem...szal... *blush*
21. Reptettél valaha sárkányt? Sztem nem! :o
22. Mikor mentél legutóbb úszni és hova? Eloráéknál pancsiztam nyáron~ ^o^
23. Sikeresnek tartod magad? Mmint miben? A Dobiel szinkronban nagyonis!
24. Kábé hány ember száma van a mobilodban? Fogalmam sincs...
25. Szerettél volna valaha kapni egy lovat? Aha, egy unikornist! xDDD
26. Mik a terveid holnapra? Lehet szemészet...meg anime nézés...de igazából nem akartam semmit se csinálni hnap~
27. Mit csináltál múlt hétvégén? Most soroljam fel? (=_=)"
28. Most hiányzik a suli? Nem!
29. Mikor mondta neked valaki utoljára, hogy szeret? Nemtom
30. Szeretsz szingli lenni? :3
31. Szereted a szobádat? Nem igazán :3
32. Ki a hősöd? Oscar!!!
33. Lógtál valaha a suliból? Aha
34. Most mit fogsz csinálni (miután kitöltötted a tesztet)? Ajjjmááá
35. Ha összezárva kéne eltöltened 24 órát egy emberrel, legszívesebben kit választanál? Kezdek álmos lenni...
36. Mi a kedvenc ételed? Ahaaa...jóvan...
37. Ettél valaha kutyakaját? Csak megkóstoltam
38. Őszinte ember vagy? Ha azt mondom igen, honnan tudod hogy tényleg? :P
39. Szereted a ham&eggs-et? Nem igazán...
40. Mi az a három dolog, ami mindig nálad van? mp3, Wolfy meg a többi cucc, és a szívemben örökké ott él az Angel Sanctuary!!! *hős* (*--------*)
41. Van valamilyen sebhelyed? Egyszer levágták a fél felső testemet...a fejemet meg az egyik kezemet...de nyugi nincs maradandó heg!
42. Szereted az akciót, a pörgést? Persze! *tyúúú,tyúúú*
43. Mi szeretnél lenni ha nagyleszel? Már nagy vok... (=_=)v
44. Mi a legnagyobb titkod? Hogy Dobiel-t szoktam néha szinkronizálni! x_X"
45. Milyen gyakran telefonálsz? Sztem nem túl sűrűn, mert drága~
46. Hiszel a szerelemben? Igeeen! (*-*)
47. Van valami, amit szeretnél, de nem kaphatsz meg? Sok minden~
48. Mi az a négy dolog, amit elsőként veszel szemügyre egy srácban? Jó kérdés, de mi van ha mondjuk fiú vok? Hehe~~~ *evil grin*
49. Mikor sírtál utoljára? Mikor meghalt Shiroe... T_T
50. Kit öleltél meg utoljára? Ha azt olvastam először, hogy "kit öltél meg utoljára" akkor pszichopata vok? :3
51. Jól kijössz a családoddal? Vannak kisebb-nagyobb összezörrenések...najó vannak nagyon nagyok is...
52. Hol van a mobilod? Hát az így eltűnt... O_o
53. Mit ettél utoljára? Nutellát~ *.*
54. Mi a kedvenc színed? Lila, zöldes-kék, ezüst, kék...
55. Milyen filmet láttál utoljára moziban? Batman
56. Most milyen dalt hallgatsz? Utena OST - Tainai Tokei Toshi Oruroi (jók az Utena OST-ok!)
57. Most mire vágysz? Hogy vissza írjon...........................
58. Melyik a kedvenc kocsid? Nincs~
59. Most nézel valamit a tévében? Nem~
60. Kivel beszéltél utoljára mobilon? Ömm...Elora talán...vagy nem! Apukám!

Végre vége ennek a faggatásnak...hehh...

2008. november 21., péntek

Ez vagy Az~

EZ VAGY AZ:

Párizs vagy Róma: Párizs
fagyi vagy jégkrém: jégkrém (amiben szem van)
tenger vagy szárazföld: tenger
videó vagy DVD: dvd
élő koncert vagy felvétel: live~
körömlakkal vagy anélkül: körömlakk!!!
parfüm vagy dezodor: parfüm
hamburger vagy sajtburger: hamburgi
vonat vagy busz: vonat
angol vagy német: angol
cica vagy kutya: macska...ha már muszáj választani...
számtech vagy ének: számtech alatt énekelek xD
html vagy gportál: ez aztán a kérdés...
csoki vagy vanília: CSOKI!!!
ketchup vagy mustár: mustár, de inkább majonéz
térdzokni vagy sima zokni: térdzoni
LOTR vagy HP: mindkettő!!! (*-*) (am meg sztem hülyeség összehasonlítani a kettőt)
tél vagy nyár: tél! még jó!
emo vagy rocker stílus: nah most majdnem írtam vmit ami irritál...=_="
Johnny vagy Orlando: Johnny (ez két n? O_o) de inkább Saiga Mitsuki! ♥
suli vagy nyáriszünet: téli szünet
Frodó vagy Aragorn: Galadriel
tv vagy számítógép: számítógép~!
Piton vagy Lucius Malfoy: hm...kinézetre Lucius, de am Piton-t bírom szal fogalmam sincs...

2008. október 28., kedd

Teszt~

Disorder | Rating

Paranoid: Very High
Schizoid: Very High
Schizotypal: High
Antisocial: Moderate
Borderline: Very High
Histrionic: High
Narcissistic: High
Avoidant: Moderate
Dependent: Moderate
Obsessive-Compulsive: High

Múltkor találtam aarin-on...ez lett az eredemény...hát nem vok valami épp elméjű x'D O_o" (mondjuk azt tom, hogy paranoia-s vok)